Valio Viola

Käeehetest

Valida saab nelja erineva käeehte vahel: 1) enesekindel must; 2) iseloomukas pruun ; 3) julge punane; 4) stiilne hall.

Käeehe "Enesekindel must"

Must käeehe on iga naise must have! See käeehe sümboliseerib salapära, väärikust, pidulikkust ja ajatut klassikat. See randmerihm sobib igapäevaseks kandmiseks mistahes ürituse juurde - olgu tegu teatriõhtuga, tähtsa vastuvõtuga või lihtsalt igapäevase riidekomplektiga. Selle käeehte „saladus“ peitub selles, et ta on märkamatu detail Sinu käel, aga annab üldisele lookile palju juurde!

Käeehe "Iseloomukas pruun"

See käeehe on inspireeritud tempokast päevast keset sumisevat linnamelu. Pruun on turvaline värv, mis sümboliseerib argipäeva, stabiilsust ja kergust. Pruun on eduka, enesekindla ja targa naise sümbol, kes ei karda rutiini ning armastab kombineerida erinevaid detaile. See randmerihm sobib suurepäraselt kombineerituna kuldse ja hõbedaste ehetega ning ta ei jää märkamatuks ka kõige kirkamate toonide taustal!

Käeehe "Julge punane"

Punane käeehe sümboliseerib kirge, on innustav ja innukas. See värv annab energiat. Punane iseloomustab ka Valio Violat, mille märksõnadeks on julgus, kaasaegsus, armastus ja inspiratsioon. See käeehe on justkui väike krutski Sinu igapäevariietuses, andes just selle viimase lihvi!

Käeehe "Stiilne hall"

Hall on musta ja valge kombinatsioon, usalduse ja neutraalsuse värv. Hall käeehe on turvaline valik, sest ta tugevdab ja kirgastab teisi värve ning sobib hästi kokku enamvähem ükskõik millise värvi ja tooniga. See käeehe on „kindla peale minek“, sest hall on toon, millest ei tüdine ning teda võib kanda mistahes aksessuaaridega.