Avaleht

Disainerist

Kõrvaehted

Reeglid

Disainer Mari Ojasaarest

Disainer mari ojasaar

Minu nimi on Mari Ojasaar ja ma olen olnud vabakutseline kunstnik juba üle kümne aasta. Lisaks kunstnikule olen ma ka ema, käsitöömeister ja armunud sellesse maagilisse teekonda, nimega Elu!

Oma kire kunsti ja loomingu vastu avastasin ma juba lapsena, kui jälgisin kuidas mu ema tegi käsitsi imekauneid nahast aksessuaare. Olles kord juba kunstipisiku saanud, hakkasin ma eksperimenteerima kõigega, millele sain vähegi oma kunstnikukäega lisandväärtust anda. Minu elu on kunst ja kunst on mu elu!

Tänapäeva moetööstus on keskendunud põhiliselt massile ja mitte sellele, et rõhutada meie unikaalsust. Kunstnikuna on minu ülesanne alati teha millestki, mis on tavaline, midagi ebatavalist ja erilist. Sestap võtsin ma endale eesmärgiks luua midagi, mis on praktline ning peaks vastu ka aja karmile hammasrattale. Nii sündiski KUMA Design.

Iga KUMA aksessuaar on unikaalne ja ainulaadne, kuna kõik meie tooted valmivad armastusega käsitöömeistrite valvsa pilgu all. Igal ehtel on oma lugu jutustada, kui Sa lased tal särada ja lennata! Meie eesmärk on luua aksessuaare, mis kestavad kaua ning on stiilsed ka aastate pärast

KUMA Design – naiselt naisele ja südamest südamesse!