Avaleht

Disainerist

Kõrvaehted

Reeglid

Kõrvarõngastest

Valikus on kolme erinevat tooni: punane, sinine ning roosa. Kõik kõrvarõngad on teiselt poolt musta värvi – miksi ja sobita vastavalt riietusele!

Butterfly Effect kõrvarõngaid saab kanda kahel erineval viisil tänu eemaldatavale hõbedast kinnitusele kõrvarõnga keskel.

Butterfly Effect kõrvarõngad on valmistatud puidust, mis annab neile maalähedaselt elegantse disaini. Kõrvarõngad on käsitsi valmistatud, kasutades värvitud puitu ja 925 hõbedast kõrvarõngataguseid.

Kasutatud materjalid: puit ja 925 hõbe tagused.

Kingitus on pakendatud kaunisse klassikalisse kinkekarpi, mida on mugav kohe edasi kinkida ning ühtlasi saab kinkekarpi kasutada aksessuaari hoiustamiseks või liblikatele pesana.

Me armastame loovaid ja nutikaid aksessuaare, mida saab kohandada vastavalt tujule ning kellaajale. Butterfly Effect kõrvarõngad on just sellised asendamatud kaaslased igas olukorras. Lihtsad ja elegantsed – täpselt nagu kaasaja nainegi.

Punane liblikapaar sümboliseerib kirge, on innustav ja innukas. Punane värv annab energiat. Punane iseloomustab ka Valio Violat, mille märksõnadeks on julgus, kaasaegsus, armastus ja inspiratsioon. Need kõrvarõngad on justkui väike krutski Sinu igapäevariietuses, andes just selle viimase lihvi!

Sinine liblikapaar sümboliseerib taevast, ebamaisust, unistusi ja igavikku. See jahe värv on rahulik ning väljapeetud. Tänu oma delikaatsele ja õrnale ilule on nad ideaalsed kaaslased igas vanuses naistele.

Roosa liblikapaar sümboliseerib õrnust ja tütarlapselikkust. Roosa on ka sõpruse, soojuse ja mängulisuse värv. See kõrvarõngapaar on naiselikult vallatu – roosa on toon, millest ei tüdine ning teda võib kanda mistahes aksessuaaridega.

Kõik kõrvarõngad on teiselt poolt musta värvi – miksi ja sobita vastavalt riietusele!